Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wola Mąkolska - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Zgierz

Proboszczewice-Lućmierz,Zgierz(Wola Mąkolska + 19 km)

740 000 zł216 m² 3 425,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 066 m²

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest protokół przekazania informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Siedlisko(Wola Mąkolska + 14 km)

849 000 zł108,72 m² 7 809,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Nowoczesny dom premium w spokojnej, zielonej okolicy Wyjątkowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowany z myślą o komforcie życia, energooszczędności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Sobota(Wola Mąkolska + 17 km)

550 000 zł135 m² 4 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 929 m²

Jeżeli szukasz domu z dużą, zagospodarowaną działką w spokojnym, urokliwym miejscu - to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja: sobota, 60 km od Łodzi i 20 km od Łowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łęki Górne

Łęki Górne(Wola Mąkolska + 20 km)

290 000 zł73 m² 3 972,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 576 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, wiejskiej okolicy w miejscowości Łęki Górne, gmina Krzyżanów. Oferta obejmuje dwie działki o łącznej powierzchni 1,0576 ha, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Grotniki(Wola Mąkolska + 21 km)

550 000 zł179 m² 3 072,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Jeżeli szukasz domu poza Łodzią, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu do miasta, to ta nieruchomość w Grotnikach może być propozycją wartą Twojej uwagi. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zgierz(Wola Mąkolska + 19 km)

699 999 zł270 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący | Zgierz, ul. Gołębia | 1000 m działki | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w centrum Zgierza, przy spokojnej, bocznej ulicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Sułkowska

Piątek(Wola Mąkolska + 11 km)

865 000 zł128 m² 6 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Jeśli poszukujecie Państwo nowego, gotowego do zamieszkania domu, z dala od zgiełku miasta to ta alternatywa spełni oczekiwania. Nie szukaj dalej , bo ten dom jest teraz w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Litewska

Kania Góra(Wola Mąkolska + 15 km)

250 000 zł35 m² 366,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:682 m²

Oferujemy działkę o powierzchni 682 m2 z drewnianą zabudową letniskową o powierzchni użytkowej ok. 35m2. Dodatkowym atutem jest tutaj użytkowe poddasze. Na parterze nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mikołajew

Mikołajew(Wola Mąkolska + 25 km)

499 000 zł182 m² 2 741,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu o pow. 182m2 w miejscowości Mikołajew na działce o pow 1200m2 Projekt gotowy Ka33 to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kalonka(Wola Mąkolska + 19 km)

4 700 000 zł400 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Numer oferty W biurze: sd/klel104/2018 Oferujemy do sprzedaży okazały wolnostojący dom wykończony w wysokim standardzie położony w malowniczej okolicy, północnej części Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Mąkolska

Wola Mąkolska,łódzkie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 159 m²

Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej w Woli Mąkolskiej gminie Głowno. Jest to ładna, kształtna działka na której znajduje się dom mieszkalny i budynki gospodarcze. Działka ma.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij